HAKKIMDA


 

Neslihan BAHADIR
Eğitimci – Profesyonel Koç – Reiki Master

 

Namaste ,
Araştırmacı, meraklı ve maceraperest ruhum, uzun yıllar önce başlayan içsel yolculuğum sırasında edindiğim bilgi beceri ve tecrübelerle, yine uzun yıllar yaptığım akademisyenlik, yöneticilik tecrübelerimi de harmanlayarak ve diğer canlarla paylaşabilme niyetiyle, Neslihan Bahadır Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Akademisini kurmama vesile oldu.

Bu yolculuk sırasında; koçluk ve kişisel gelişim alanların da (Yaşam Koçluğu, Aile ve İlişkiler Koçluğu – Aile Danışmanlığı, Temel Psikoloji Uzmanlık Eğitimi, Eğitmenlik, NLP(Neuro Linguistic Programming), EFT (Emotional Freedom Techniques), Psikometrik Test analizi uygulayıcılığı, Usui REİKİ vb.) uluslararası uzmanlık eğitimlerine katıldım. Bir çok değerli hocanın seminer, kitap ve makalelerinden yararlandım.

Bugün AC (Association for Coaching) üyesi olan, gün geçtikçe büyüyen akademimiz alanın da uzman eğitimciler ile kişisel gelişim üzerine; eğitimler, seminerler, workshoplar düzenleyerek ergen ve yetişkinlere yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şimdilerde içsel yolculuğuma yoga disiplinlerini araştırarak, uygulayarak devam ediyor ve kendimi insanların yaşamlarını daha kolay, güvenli, değerli, sağlıklı, faydalı, huzurlu ve en önemlisi dengede geçirmeleri için rehberlik etmeye adıyorum.

Bu rehberlikte Aynı niyette olan tüm canlarla buluşabilmek dileğimle…